Mieszkaniec gminy Kunów w więziennej celi za dokonaną kradzież ma do odbycia karę ponad 2 miesięcy pozbawienia wolności. Następnie do grona zatrzymanych dołączył 38-latek, który za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego w odosobnieniu spędzi 5 miesięcy. Za to samo przestępstwo z wolnością na 6 miesięcy pożegnał się 39-latek.
Wczoraj dzięki ustaleniom w ręce policjantów z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy „wpadło” 3 poszukiwanych. Jako pierwszy zatrzymany został 32-latek. Jak ustalili funkcjonariusze, mieszkaniec gminy Kunów za dokonaną kradzież ma do odbycia karę ponad 2 miesięcy pozbawienia wolności.
Był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kolejno na listę osób zatrzymanych trafił 38-latek. Ostrowczanin również poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd. Mieszkaniec naszego miasta za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego w odosobnieniu spędzi 5 miesięcy. Za to samo przestępstwo z wolnością na 6 miesięcy pożegnał się 39-letni ostrowczanin, który także poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez ostrowiecki sąd.
Opr. EW