30-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków - Kurier Ostrowiecki

30-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Policjanci zatrzymali 30 – letniego mieszkańca miasta podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 79 gramów amfetaminy. Ustawodawca za to przestępstwo przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z ostrowieckiej komendy policji od pewnego czasu podejrzewali, że 30 – letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego może posiadać narkotyki. Ich podejrzenia potwierdziły się. Wczoraj około południa w miejscowości Boria, w gminie Ćmielów kryminalni zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Renault Laguna, którym kierował 30 – latek. W trakcie czynności w jego samochodzie policjanci ujawnili zawiniątko folii aluminiowej z zawartością białego proszku wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina w ilości przeszło 2 gramów. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania jego mieszkania, w lodówce funkcjonariusze znaleźli plastikowe pudełko z zawartością takiej samej substancji w ilości blisko 77 gramów. Dodatkowo zabezpieczyli również elektroniczną wagę.

30- latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Za ten czyn może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Foto: Policja Ostrowiec Św.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "30-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*