Ostrowieckie Biegi Niepodległości nabierają rumieńców - Kurier Ostrowiecki

Ostrowieckie Biegi Niepodległości nabierają rumieńców

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bardzo atrakcyjnie zapowiadają się Biegi Niepodległości, które odbędą się 8 listopada w Ostrowcu Św. Największym wydarzeniem imprezy będzie rozgrywany po raz pierwszy w historii miasta bieg uliczny, a jego uczestnicy będą mogli liczyć na bogaty pakiet startowy oraz wysokie nagrody pieniężne.

Zapisy do biegu ulicznego na dystansie 10 kilometrów prowadzone są na stronie internetowej www.ostrowiecbiega.mosir.ostrowiec.pl

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli już m.in. srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie Andrzej Kobylański, jeden z liderów tegorocznego Tour de Pologne Kamil Zieliński, siatkarski wicemistrz świata Grzegorz Szymański oraz trenerzy ostrowieckich zespołów Dariusz Parkitny i Tadeusz Krawiec. Opłata wpisowa za udział w biegu do 20 października wynosi tylko 30zł, a w ramach tej opłaty każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy, na który składać się będą m.in. koszulka techniczna, medal, napój izotoniczny, ciepły posiłek oraz wstęp na Pływalnię Rawszczyzna, gdzie nie tylko będzie można skorzystać z basenów, ale również zregenerować zmęczone po biegu mięśnie na stanowiskach z masażami. Na najlepszych w kategoriach open oraz licznych kategoriach wiekowych (zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet) czekają nagrody finansowe. Najlepsi wzbogacą się tego dnia nawet o 700zł! Nie zabraknie również atrakcyjnych nagród rzeczowych, wśród których będą m.in. sprzęt elektroniczny dla biegaczy (zegarki firmy Polar) czy kursy językowe i vouchery do kompleksu turystycznego JuraPark w Bałtowie.

Nie zabraknie też innych atrakcji. Będą degustacje zdrowej żywności przygotowane przez Farmę Świętokrzyską, Kozią Farmę i Natur House, pokazy Szkoły Tańca Progres, Grupy Ratowniczej PCK i ostrowieckiego Związku Strzeleckiego.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Ostrowieckie Biegi Niepodległości nabierają rumieńców"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*