Dopalacze w sklepie z pamiątkami - Kurier Ostrowiecki

Dopalacze w sklepie z pamiątkami

Wczoraj (poniedziałek 26 października 2015 roku) podczas 4 kontroli ostrowieccy kryminalni w jednym ze sklepów na terenie miasta zabezpieczyli łącznie 159 sztuk dopalaczy. Dodatkowo po jednej saszetce z tymi środkami zabezpieczyli od czterech klientów tego sklepu. Jeśli okaże się, że zabezpieczone substancje są zakazane, to pracownica sklepu oraz jej klienci usłyszą zarzuty.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zwrócili uwagę na czterech mężczyzn którzy wychodzili z jednego z ostrowieckich sklepów z pamiątkami. Jak się okazało dwóch  18 – latków, 28  i 32 – latek,  posiadali przy sobie saszetki z dopalaczami. Jak ustalono mężczyźni  zakupili te środki w tym właśnie sklepie. Kryminalni we wskazanym  obiekcie handlowym tego dnia przeprowadzili  4 kontrole, w trakcie których  zabezpieczyli łącznie 159 saszetek z różnego rodzaju dopalaczami.  Jeśli specjalistyczna ekspertyza potwierdzi, że są to zakazane środki psychoaktywne, czterej klienci oraz 22 -letnia pracownica sklepu usłyszą zarzuty ich posiadania. Śledczy ustalają również czy kobieta sprzedawała te substancje innym osobom.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za sprzedaż takich specyfików może grozić kara do 10 lat więzienia.

Zdjęcie: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Dopalacze w sklepie z pamiątkami"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*