Po dopalaczach zaczepiał przechodniów. Agresywny mężczyzna zatrzymany - Kurier Ostrowiecki

Po dopalaczach zaczepiał przechodniów. Agresywny mężczyzna zatrzymany

Ostrowieccy policjanci po raz kolejny zabezpieczyli dopalacze. Najpierw w trakcie interwencji podjętej wobec 26 – letniego mężczyzny ujawnili 3 saszetki z dopalaczami, a następnie w trakcie kontroli sklepu, w którym mężczyzna je zakupił dodatkowo 53 opakowania z tymi środkami. Jeśli okaże się, że te substancje są zakazane, to 26 – latek jak i 27 -letnia ekspedientka usłyszą zarzuty.

Wczoraj w południe (czwartek) dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednym z przystanków autobusowych w centrum miasta młody mężczyzna dziwnie się zachowuje i zaczepia przechodniów. Na miejsce został skierowany patrol policji. W trakcie czynności wykonywanych ze wskazanym mężczyzną, którym był 26 – letni mieszkaniec gminy Bodzechów funkcjonariusze w kieszeniach jego odzieży ujawnili 3 saszetki z tzw. dopalaczami. Ustalono, iż środki te 26- latek zakupił w jednym ze sklepów w mieście. W trakcie kontroli sklepu stróże prawa zabezpieczyli dodatkowo 52 opakowania z dopalaczami. Wszystkie substancje zostały zabezpieczone, a ich posiadacz i 27- letnia sprzedawczyni ze sklepu przesłuchani.

Jeśli specjalistyczne badania potwierdzą, że są to narkotyki oboje usłyszą zarzuty ich posiadania. Śledczy ustalają czy 27 – latka sprzedawała substancje psychoaktywne innym. Za to przestępstwo może jej grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Po dopalaczach zaczepiał przechodniów. Agresywny mężczyzna zatrzymany"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*