Amfetamina i mefedron u 23-latka. Został zatrzymany - Kurier Ostrowiecki

Amfetamina i mefedron u 23-latka. Został zatrzymany

Wczoraj (środa – 9 grudnia 2015 roku) ostrowieccy policjanci zatrzymali 23 – letniego mężczyznę, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Kryminalni zabezpieczyli 2,46 grama amfetaminy oraz 2,65 grama najprawdopodobniej mefedronu – zabronionego środka odurzającego. Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni podejrzewali, że 23 – letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego może posiadać narkotyki. Wczoraj po południu udali się do jego mieszkania na jednym z osiedli. W trakcie przeszukania pomieszczeń ujawnili foliowe zawiniątka z zawartością białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina w ilości 2,46 grama oraz foliową torebkę z zawartością środka odurzającego w postaci najprawdopodobniej mefedronu, w ilości 2,65 grama. Policjanci zabezpieczyli również elektroniczną wagę. Ujawnione środki zostaną teraz poddane specjalistycznej ekspertyzie. Zatrzymany 23 – latek usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

1 Kommentar på "Amfetamina i mefedron u 23-latka. Został zatrzymany"

  1. No niezle znalezli towar na moze 300 zł kolejna brawurowa akcja polskiej policji, niech dalej łapią alimenciarzy, pijanych rowerzystów i ludzi którzy mają coś na własny użytek chce niech ćpa swój rozum ma, a potem zamykają takiego na sanki i rok czeka na sprawę a ciepło ma jedzenie ma widzenia ma telewizor z konsolą jak zgodę dostanie to też ma, a to wszystko z naszych podatków i po co no debile i nic więcej dodać. Wiem jak jest sam byłem #AŚ_Kielce 29.09.2014-28.03.2015

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*