Ostrowiecka Policja szkoli dyrektorów szkół - Kurier Ostrowiecki

Ostrowiecka Policja szkoli dyrektorów szkół

Wczoraj (środa 16 grudnia 2015 roku) w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyło się szkolenie dla dyrektorów oraz pracowników oświaty z terenu powiatu ostrowieckiego. Prowadzący szkolenie policjanci omówili najważniejsze zasady postępowania na wypadek zaistnienia na terenie placówki zdarzeń i sytuacji kryzysowych.

Wczorajsze szkolenie dla dyrektorów i pracowników placówek oświatowych zorganizowane zostało przez ostrowieckich policjantów.  Tematem szkolenia  były sytuacje kryzysowe, jakie mogą wystąpić na terenie placówki oświatowej, a także zasady postępowania pracowników w takich przypadkach.

Uczestnicy spotkania obejrzeli film, który inscenizował zaistnienie sytuacji kryzysowej w szkole. Odnosząc się do zaprezentowanego  materiału omówiono najważniejsze zasady i czynności, jakie powinien podjąć dyrektor, nauczyciel czy inny pracownik szkoły, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i uczniom.

Głównym celem prowadzonego szkolenia było poszerzenie wiedzy pracowników oświaty na wypadek zaistnienia sytuacji kryzysowej.

109-27168

 

 

 

 

 

 

 

Foto: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Ostrowiecka Policja szkoli dyrektorów szkół"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*