Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego - Kurier Ostrowiecki


Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

SONY DSC

Na przełomie roku 2015/2016 Hala Sportowo – Widowiskowa KSZO ponownie będzie areną rywalizacji tenisistów stołowych. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz szósty zaprasza mieszkańców Ostrowca Św. i okolic do udziału w Świąteczno – Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego.

Pierwsi do rywalizacji staną najmłodsi. W dniach 29-30 grudnia w Sali Fitness rozegrany zostanie Świąteczno – Noworoczny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjalnych. Turniej rozgrywany będzie osobno dla dziewcząt i chłopców.

Zgłoszenia należy składać do 28 grudnia do godz. 12.00 w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (pokój  2.39)  lub  pocztą elektroniczną na adres biuro@mosir.ostrowiec.pl.

SONY DSC

SONY DSC

 

 

 

 

 

 

 

Świąteczno – Noworoczny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Św. w kategorii Open rozegrany zostanie 3 stycznia na głównej arenie ostrowieckiej hali. Podobnie jak przed rokiem rywalizacja odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych. Mężczyźni podzielenie zostaną na grupy do 40 roku życia oraz 40+, natomiast kobiety zagrają w jednej grupie Open.

Zgłoszenia można składać do 31 grudnia do godz. 12.00 w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (pokój  2.39)  lub  pocztą elektroniczną na adres biuro@mosir.ostrowiec.pl.

 

Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego, wydanymi przez Polski Związek Tenisa Stołowego.  Ostateczny system rozegrania poszczególnych konkurencji, uzależniony będzie od ilości zgłoszonych osób i ustalony zostanie po zebraniu zgłoszeń.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*