Pobił kobietę by ukraść ciasto - Kurier Ostrowiecki

Pobił kobietę by ukraść ciasto

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 34 – letniego mężczyznę, który dokonał rozboju na 59 – letniej kobiecie. Sprawca zaczepił pokrzywdzoną na jednej z ulic w mieście i zażądał od niej pieniędzy. Gdy ta odmówiła została pobita i okradziona. Napastnik zabrali jej reklamówkę ze świątecznym ciastem i suszonymi śliwkami. Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w środę (23 grudnia 2015 roku) po południu  na jednej z ulic w centrum Ostrowca Świętokrzyskiego.  Do przechodzącej tamtędy 59–letniej kobiety  podszedł znany jej 34-letni mężczyzna. Zażądał od pokrzywdzonej pieniędzy na alkohol. Kiedy  odmówiła  uderzył ją w twarz, przewrócił na ziemię i zabrał jej reklamówkę,  w której kobieta miała świąteczne ciasta i suszone śliwki. Napastnik uciekł a kobieta o całym zajściu powiadomiła policję. Skierowani na miejsce policjanci w trakcie patrolowania na sąsiedniej ulicy zatrzymali mężczyznę odpowiadającego rysopisowi sprawcy. 34 – letni rozbójnik trafił do policyjnego aresztu. W trakcie zatrzymania posiadał przy sobie reklamówkę, z której zdążył zjeść część skradzionego ciasta.

Mężczyzna był nietrzeźwy, miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. W czwartek po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut dokonania rozboju. Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności .

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Pobił kobietę by ukraść ciasto"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*