21-letni mieszkaniec miasta zatrzymany za posiadanie narkotyków - Kurier Ostrowiecki

21-letni mieszkaniec miasta zatrzymany za posiadanie narkotyków

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 21 – letniego mieszkańca miasta, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie ponad 5 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Ostrowieccy kryminalni w ramach działań operacyjnych zatrzymali w środę 21 – letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania jego odzieży, w kieszeni sportowej bluzy funkcjonariusze ujawnili papierowe zawiniątko z suszem roślinnym, wstępnie zidentyfikowanym jako marihuana w ilości ponad 5 gramów. Mężczyzna został zatrzymany, a narkotyki wraz ze szklaną fifką do palenia suszu zabezpieczone.

Dobrze znany ostrowieckim policjantom 21 – latek usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi mu teraz kara do 3 lat pobawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "21-letni mieszkaniec miasta zatrzymany za posiadanie narkotyków"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*