Policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie amfetaminę - Kurier Ostrowiecki

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie amfetaminę

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 47 lat, którzy posiadali przy sobie po ponad 2 gramy amfetaminy. Starszy z nich podejrzewany jest również o handel narkotykami. Mężczyźni usłyszą dzisiaj zarzuty. Za posiadanie grozi kara do 3 lat, a za handel narkotykami do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy podejrzewali, że 47 – letni mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Bałtów może trudnić się narkotykowym procederem. Wczoraj wieczorem  odwiedzili jego posesję, gdzie oprócz podejrzewanego mężczyzny zastali jego 24 – letniego znajomego, mieszkańca gminy Ćmielów. Obaj mężczyźni posiadali przy sobie foliowe zawiniątka z zawartością białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina w ilości po ponad 2 gramy. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do 47 – latka funkcjonariusze zabezpieczyli dodatkowo elektroniczną wagę i pieniądze mogące pochodzić z handlu narkotykami. Jak ustalili kryminalni straszy z mężczyzn przynajmniej kilkakrotnie sprzedawał narkotyki 24 – latkowi. Dzisiaj obaj usłyszą zarzuty posiadania narkotyków, a starszy z nich dodatkowo handlu środkami odurzającymi.  Za posiadanie grozi kara do 3, a za handel narkotykami do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie amfetaminę"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*