Miał 3 promile, rozbił auto i próbował uciec. Został zatrzymany przez Policję - Kurier Ostrowiecki

Miał 3 promile, rozbił auto i próbował uciec. Został zatrzymany przez Policję

Policjanci z ostrowieckiej drogówki zatrzymali 52–letniego mężczyznę, który kierując bez wymaganych uprawnień i będąc w stanie nietrzeźwości, spowodował kolizję drogową po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po godzinie 16:00 w jednej z miejscowości w gminie Waśniów doszło do kolizji drogowej. Na prostym odcinku drogi kierujący samochodem osobowym marki Renault uderzył w tył jadącego przed nim samochodu marki Volkswagen Polo, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Kierowca volkswagena natychmiast ruszył za sprawcą a w międzyczasie o całym zajściu powiadomił telefonicznie policję. Kiedy mężczyzna w końcu zatrzymał się przy posesji w sąsiedniej miejscowości  próbował namówić kierowcę rozbitego auta aby odwołał zgłoszenie na policję twierdząc, że nic się nie stało. W tym czasie na miejsce przyjechali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowieckiej komendy. Jak ustalili 52–letni sprawca zdarzenia nie posiadał prawa jazdy. Badanie alkomatem wykazało, że miał 3 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie.

Zatrzymany 52-latek odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji drogowej i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Miał 3 promile, rozbił auto i próbował uciec. Został zatrzymany przez Policję"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*