Policjanci uratowali życie 21-latkowi, który próbował popełnić samobójstwo - Kurier Ostrowiecki

Policjanci uratowali życie 21-latkowi, który próbował popełnić samobójstwo

Ostrowieccy policjanci uratowali życie 21 – latkowi, który próbował popełnić samobójstwo. Leżącego na chodniku przy jednej z ulic w mieście mężczyznę znalazła przechodząca tamtędy kobieta, która od razu powiadomiła napotkany w pobliżu patrol drogówki. Policjanci udzielili desperatowi pierwszej pomocy i wezwali pogotowie ratunkowe. Dzięki reakcji kobiety i szybkim działaniom policjantów udało się uratować desperata.

Wczoraj wieczorem do dokonujących kontroli drogowej policjantów z ostrowieckiej komendy podbiegła kobieta, która poinformowała ich, że niedaleko na chodniku leży młody mężczyzna. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce. Zastali tam nieprzytomnego młodego mężczyznę z zakrwawionymi nadgarstkami. Po udzieleniu 21 – letniemu mieszkańcowi Ostrowca Świętokrzyskiego pierwszej pomocy policjanci przekazali go pod opiekę lekarzy. Dzięki właściwej reakcji przechodzącej tamtędy kobiety i szybkiej interwencji policjantów, udało się uratować życie mężczyzny.

Źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Policjanci uratowali życie 21-latkowi, który próbował popełnić samobójstwo"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*