18-latek zatrzymany za kradzież akumulatorów - Kurier Ostrowiecki

18-latek zatrzymany za kradzież akumulatorów

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 18 – latka podejrzewanego o kradzież dwóch akumulatorów do wkrętarko – wiertarek. Mężczyzna kradzieży dokonał kilka dni temu w jednym z marketów budowlanych, powodując straty w wysokości blisko 800 złotych. Za kradzież grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę pracownicy ochrony jednego z marketów budowlanych w Ostrowcu Świętokrzyskim powiadomili ostrowieckich policjantów o kradzieży dwóch akumulatorów do wkrętarko – wiertarek o wartości blisko 800 złotych. Jak wynikało z ustaleń nieustalony wówczas sprawca będąc na terenie sklepu zabrał z półki dwa akumulatorki, schował je pod bluzę po czym uciekł ze sklepu nie płacąc za towar. Fakt kradzieży zarejestrował sklepowy monitoring. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich. Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą kradzieży jest 18 – letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Wczoraj zatrzymali sprawcę. W trakcie wykonywanych czynności odzyskali również skradzione akumulatory, które zostały zwrócone do marketu.

Dzisiaj po nocy spędzonej w policyjnej celi mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "18-latek zatrzymany za kradzież akumulatorów"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*