Kluczykiem samochodowym porysował karoserię innego pojazdu na parkingu przed jednym z supermarketów - Kurier Ostrowiecki

Kluczykiem samochodowym porysował karoserię innego pojazdu na parkingu przed jednym z supermarketów

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 28 – letniego mężczyznę, podejrzewanego o zniszczenie mienia. Sprawca kluczykiem samochodowym porysował karoserię osobowego audi, powodując straty w wysokości 1200 złotych. Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły piątek ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni przez 42 – letniego mężczyznę o zniszczeniu mienia na jego szkodę. Jak wynikało ze zgłoszenia, nieustalony wówczas sprawca przy pomocy ostrego narzędzia porysował trzy elementy karoserii samochodu osobowego marki Audi A8. Do zdarzenia doszło na parkingu przed jednym z marketów w Ostrowcu Świętokrzyskim, w czasie kiedy pokrzywdzony robił zakupy. 42 – latek uszkodzenia ujawnił od razu po wyjściu ze sklepu.  Sprawca swym działaniem spowodował straty w wysokości 1200 złotych.
Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich. Szybko ustalili, że sprawcą tego zdarzenia jest 28 – leni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany, a śledczy przedstawili mu zarzuty zniszczenia mienia, do których się przyznał. Jak ustalono mężczyzna porysował karoserię pojazdu kluczykiem samochodowym. Teraz odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Kluczykiem samochodowym porysował karoserię innego pojazdu na parkingu przed jednym z supermarketów"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*