Wypadek dwóch samochodów osobowych na ulicy Polnej - Kurier Ostrowiecki

Wypadek dwóch samochodów osobowych na ulicy Polnej

Wczoraj (dnia 6 czerwca 2016 roku) na ul. Polnej w Ostrowcu Św. doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. W wyniku wypadku rannych zostało dwie osoby (kobieta i mężczyzna). W akcji ratowniczej udział wzięło trzy zastępy straży pożarnej.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. 61 letnia kobieta, kierująca pojazdem marki Opel Corsa trafiła do szpitala. Drugi z pojazdów, który uczestniczył w zdarzeniu to Seat Ibiza. Do wypadku doszło w momencie, gdy kierująca pojazdem Opel Corsa chciała wykonać manewr skrętu w lewo.

Polna2

Po przyjeździe Straży Pożarnej na miejsce zdarzenia działania zastępów polegały na zabezpieczeniu pojazdów poprzez odłączenie akumulatorów. Równocześnie ratownicy udzielali pierwszej pomocy dwóm osobom poszkodowanym w wyniku wypadku. Byli to kierowcy dwóch aut osobowych. Po przybyciu na miejsce zdarzenia dwóch Zespołów Ratownictwa Medycznego i przekazaniu im informacji o osobach poszkodowanych zajęto się zabezpieczeniem wycieku płynów eksploatacyjnych z aut. Następnie osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala celem dokładnego ich przebadania. Na miejscu zdarzenia obecna była również Policja, która prowadziła swoje czynności. Po zakończeniu dochodzenia policji usunięto uszkodzone pojazdy z jezdni oraz plamę po płynach i olejach eksploatacyjnych.

Źródło: PSP Ostrowiec, KWP Kielce

Foto: PSP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Wypadek dwóch samochodów osobowych na ulicy Polnej"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*