Zatrzymany sprawca kradzieży samochodu. Jest nim 30-letni mężczyzna - Kurier Ostrowiecki

Zatrzymany sprawca kradzieży samochodu. Jest nim 30-letni mężczyzna

Wczoraj (22 czerwiec 2016 roku) funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy zatrzymali 30 -letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie kradzieży samochodu na terenie Ćmielowa. Teraz ze swojego postępowanie będzie się tłumaczył przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj przed południem  dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Ford Escort o wartości 1500 zł, od 81- letniego mieszkańca Ćmielowa. Natychmiast ta informacja została przekazana wszystkim patrolom pełniącym służbę na terenie powiatu ostrowieckiego. W trakcie podjętych czynności  pokrzywdzony poinformował mundurowych, że podejrzewa, iż ze zniknięciem auta może mieć związek 30 -letni mieszkaniec gminy Ćmielów. Funkcjonariusze po chwili dotarli do miejsca zamieszkania mężczyzny. Początkowo 30 –latek nie przyznawał się do kradzieży, jednak po wnikliwej pracy funkcjonariuszy Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich sprawca przyznał się do dokonania kradzieży oraz wskazał miejsce ukrycia samochodu. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Zatrzymany sprawca kradzieży samochodu. Jest nim 30-letni mężczyzna"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*