Korzystał z cudzej karty płatniczej. Ostrowiecka Policja go ujęła - Kurier Ostrowiecki

Korzystał z cudzej karty płatniczej. Ostrowiecka Policja go ujęła

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich z ostrowieckiej komendy ustalili i zatrzymali 54 –latka. Mężczyzna jest podejrzany o przywłaszczenie portfela z dokumentami, a także o 9 krotne włamanie się przy użyciu karty na konto bankowe pokrzywdzonego i dokonanie nią płatności w systemie zbliżeniowym w sklepach na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Sprawca spowodował straty na łączną kwotę blisko 190 złotych. Za te przestępstwa grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę, 30- letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego, zgłosił zagubienie portfela wraz z dokumentami. Natomiast dwa dni później kiedy zorientował się, że z jego konta zniknęły pieniądze o całej sprawie powiadomił ostrowieckich policjantów.  Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich. Ich skrupulatna  praca doprowadziła do ustalenia kim był sprawca. Okazał się nim 54- letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego, który najpierw przywłaszczył portfel pokrzywdzonego, a następnie 9 krotnie włamał się przy użyciu karty na jego konto bankowe i dokonał nią płatności w systemie zbliżeniowym w sklepach na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Mężczyzna spowodował starty na łączną kwotę blisko 190 złotych. Wczoraj śledczy przedstawili mu zarzuty, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Korzystał z cudzej karty płatniczej. Ostrowiecka Policja go ujęła"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*