30 policjantów przez niespełna 2 godziny szukało zaginionego - Kurier Ostrowiecki

30 policjantów przez niespełna 2 godziny szukało zaginionego

W miniony piątek blisko 30 ostrowieckich policjantów poszukiwało, schorowanego 80- letniego mieszkańca gminy Ćmielów. Dzięki natychmiastowym działaniom mężczyzna został szczęśliwie odnaleziony po niespełna 2 godzinach od rozpoczęcia poszukiwań. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

109-40375

W piątek po godzinie 15 dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu, schorowanego 80- letniego mieszkańca gminy Ćmielów. Z relacji jego żony wynikało, że ostatnio był widziany na swojej posesji przed domem. Kobieta początkowo próbowała razem z sąsiadem odszukać męża na własną rękę, jednak po około dwóch godzinach zwróciła się o pomoc do Policji.

W akcji poszukiwawczej brali także udział strażacy ochotnicy z gminy Ćmielów. Wspólne działania doprowadziły do szczęśliwego finału. Po niespełna dwóch godzinach od otrzymywania  informacji mężczyznę znaleziono. Poszukiwany senior znajdował się około 150 metrów od miejsca zamieszkania w łanach zboża.  Był przytomny, ale wycieńczony. Policjanci wraz z strażakami  na desce ratowniczej przetransportowali mężczyznę na pobliską drogę, w celu udzielenia 80- latkowi profesjonalnej pomocy przez wezwaną wcześniej na miejsce ekipę pogotowia ratunkowego. Po udzieleniu pomocy medycznej,  mężczyzna pozostał w domu pod opieką rodziny. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Źródło i foto: KPP Ostrowiec.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "30 policjantów przez niespełna 2 godziny szukało zaginionego"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*