Rawszczyzna oblegana podczas Dni Ostrowca Św. - Kurier Ostrowiecki

Rawszczyzna oblegana podczas Dni Ostrowca Św.

Przez dwa dni (25-26 czerwca) mieszkańcy Ostrowca Św. mogli nieodpłatnie skorzystać z atrakcji Pływalni Rawszczyzna w ramach Dni Ostrowca Św. Z takiej możliwości skorzystała bardzo duża ilość osób, nie tylko pływając, ale i uczestnicząc w grach, zabawach i innych atrakcjach przygotowanych przez MOSiR.

 

Podczas Dni Ostrowca Św. MOSiR przygotował wiele ciekawych konkurencji z nagrodami. Do prób pokonania wodnego toru przeszkód, w wyścigach na materacach, w konkurencji pływackiej na dystansie 25m, wyławiania krążka z dna basenu, rzutach piłki na bramkę waterpolo, rzutach piłką do kosza na czas, pływaniu z dużą piłką do pilatesu, leżeniu na plecach na czas i poznawaniu sprzętu, jaki jest wykorzystywany w profesjonalnym treningu pływackim, mogły korzystać głównie dzieci i młodzież. Dla uczestników konkursów i zabaw czekały gadżety MOSiR, dyplomy i słodkie nagrody.

 

Prawdziwą furorę zrobiły zajęcia płetwonurkowania prowadzone przez trenerów z Klubu Turystyki Ekstremalnej Deep&High. Uczestnicy zajęć wyposażeni w profesjonalny sprzęt pływali pod powierzchnią wody, nie wynurzając się nawet przez kilka minut.

 

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Dużo osób – głównie pań – wzięło udział w zajęciach aquarobicu, czyli aerobicu w wodzie. W rytm muzyki wykonywane były ćwiczenia, które pokazały, że ta aktywność fizyczna może być wykonywana zarówno przez osoby młodsze, jak i starsze.

 

Oprócz wydarzeń kulturalnych zaproponowanych na tegoroczne Dni Ostrowca Św., również atrakcje o charakterze rekreacyjnym spotkały się z pozytywnym odbiorem ze strony mieszkańców miasta. W nadchodzące szybkimi krokami wakacje MOSiR również zaprasza na Pływalnię Rawszczyzna. Dla klientów przygotowane zostały kursy nauki pływania (dla dzieci, młodzieży, dorosłych) i promocyjne ceny biletów.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Rawszczyzna oblegana podczas Dni Ostrowca Św."

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*