Sprawca włamania zatrzymany. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności - Kurier Ostrowiecki

Sprawca włamania zatrzymany. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich z ostrowieckiej komendy ustalili i zatrzymali 40 –letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna jest podejrzewany o włamanie do boksu piwnicznego w jednym z bloków. Sprawca z jego wnętrza skradł różnego rodzaju elektronarzędzia oraz miedziane przewody. Za to przestępstwo grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło z 16 na 17 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dyżurny komendy otrzymał wtedy zgłoszenie, o włamaniu do boksu piwnicznego w jednym z bloków w Ostrowcu Świętokrzyskim. Funkcjonariusze ustalili, że nieznany wówczas sprawca z wnętrza pomieszczenia skradł różnego rodzaju elektronarzędzia m.in.: wiertarkę, szlifierkę kątową oraz miedziane przewody od spawarki. Sprawca spowodował straty w wysokości 740 zł.

Zajmujący się sprawą policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ustalili i zatrzymali 40 – latka, podejrzewanego  o dokonanie tego włamania. We wtorek (28 czerwca 2016 roku) funkcjonariusze odzyskali część mienia pochodzącego z włamania.
40- latek zdobyty łup zastawił w dwóch lombardach na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Odzyskane przez policjantów mienie trafi teraz do prawowitego właściciela.

Dzisiaj 40 – latek usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi mu  kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło i foto: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Sprawca włamania zatrzymany. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*