Przywłaszczył cudzą kartę bankomatową i 5 razy włamał się na konto pokrzywdzonej - Kurier Ostrowiecki

Przywłaszczył cudzą kartę bankomatową i 5 razy włamał się na konto pokrzywdzonej

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich z ostrowieckiej komendy ustalili i zatrzymali 50 -letniego mieszkańca gminy Bodzechów, podejrzewanego o przywłaszczenie dwóch bransoletek, portfela z zawartością karty bankomatowej. Sprawca pięciokrotnie włamał się przy użyciu przywłaszczonej karty na konto bankowe pokrzywdzonej i dokonał nią płatności w systemie zbliżeniowym pay-pass w sklepach na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego na kwotę blisko 150 zł. Za te przestępstwa grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W połowie maja bieżącego roku 54 letnia mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego złożyła zawiadomienie, z którego wynikało, że na początku maja ktoś dokonał na jej szkodę przywłaszczenia dwóch bransoletek oraz portfela  z zawartością  karty bankomatowej, należącej do jej mamy. Wczoraj policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich z ostrowieckiej komendy ustalili i zatrzymali 50 -letniego mężczyznę podejrzewanego o ten czyn. Wczoraj przedstawiono mu zarzut. Mężczyzna wyjaśnił, że znalazł kartę bankomatową i dokonał nią płatności w systemie zbliżeniowym pay-pass w sklepach na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego, czym spowodował straty w wysokości 150 złotych. Dzięki sprawnej pracy funkcjonariuszy z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich sprawca za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Przywłaszczył cudzą kartę bankomatową i 5 razy włamał się na konto pokrzywdzonej"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*