Groźny wypadek w nocy w Ostrowcu Świętokrzyskim na ulicy Żabiej - Kurier Ostrowiecki


Groźny wypadek w nocy w Ostrowcu Świętokrzyskim na ulicy Żabiej

Dzisiaj (w czwartek, 11 sierpnia 2016 roku) w nocy około godziny 1:15 doszło do groźnego wypadku z udziałem auta osobowego, którym podróżowało 2 osoby. W akcji udział brało dwa samochody ratowniczo-gaśnicze, w tym 7 strażaków.

DSC01652 DSC01656

 

 

 

 

 

 

 

Po przybyciu straży pożarnej na miejsce zdarzenia stwierdzono, że Skoda Octavia uderzyła w betonowy płot na skrzyżowaniu ulicy Żabiej z ulicą Mickiewicza w Ostrowcu Św. Na miejscu obecny był zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ratownik medyczny poinformował, że pojazdem podróżowały dwie osoby (mężczyzna i kobieta), którzy opuścili samochód o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora w pojeździe. Poszkodowani zostali przetransportowani przez ratowników medycznych karetką do szpitala. Miejsce zdarzenia przekazano policji, która prowadziła dalsze czynności na miejscu zdarzenia. Na tym działania zakończono.

Źródło i foto: PSP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Groźny wypadek w nocy w Ostrowcu Świętokrzyskim na ulicy Żabiej"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*