Ostrowieccy kryminalni zabezpieczyli 193 gramy marihuany oraz zlikwidowali uprawę konopi indyjskich - Kurier Ostrowiecki

Ostrowieccy kryminalni zabezpieczyli 193 gramy marihuany oraz zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zatrzymali 21 – letniego mężczyznę, który posiadał w swoim domu 193 gramy suszu marihuany. 21 – latek trudnił się również uprawą konopi indyjskich. Za te przestępstwa grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

84-43406 84-43407

 

 

 

 

 

 

Ostrowieccy kryminalni podejrzewali, że jeden z mieszkańców miasta może trudnić się narkotykowym procederem. Wczoraj przed południem pojechali się do miejsca zamieszkania podejrzewanego 21 – latka. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. W trakcie przeszukania domu mężczyzny, funkcjonariusze ujawnili na strychu reklamówkę z suszem roślinnym, wstępnie zidentyfikowanym jako marihuana w ilości 193 gramów. Dodatkowo za domem pod folią ujawnili uprawę konopi indyjskich należącą do 21 – latka. Zabezpieczonych zostało 11 krzaków konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu.  Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej celi. Dzisiaj śledczy przedstawią mu zarzuty. Za te przestępstwa ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło i foto: KPP Ostrowiec.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Ostrowieccy kryminalni zabezpieczyli 193 gramy marihuany oraz zlikwidowali uprawę konopi indyjskich"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*