Policja zatrzymała 22-letniego mężczyznę w związku z uprawą konopi indyjskich - Kurier Ostrowiecki

Policja zatrzymała 22-letniego mężczyznę w związku z uprawą konopi indyjskich

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków oraz uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 23 gramy suszu marihuany oraz 11 krzewów konopi indyjskich. Ustawodawca za te czyny przewidział karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z ostrowieckiej komendy w miniony piątek złożyli wizytę w domu 22–letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Ich przypuszczenia, że mężczyzna trudni się narkotykowym procederem potwierdziły się. W trakcie czynności w miejscu zamieszkania 22-latka  funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli foliową torebkę z suszem roślinnym, wstępnie zidentyfikowanym jako marihuana w ilości 23 gramów.
Okazało się, że mężczyzna dodatkowo w przydomowym ogródku uprawiał konopie indyjskie.
11 krzaków tej rośliny w różnej fazie wzrostu zostało zabezpieczonych a 22–latek zatrzymany. Śledczy przedstawili mu zarzuty. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Policja zatrzymała 22-letniego mężczyznę w związku z uprawą konopi indyjskich"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*