Z regionu: Brawurowi motocykliści zatrzymani - Kurier OstrowieckiZ regionu: Brawurowi motocykliści zatrzymani

Policjanci z zespołu ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Opatowie pełniący służbę w nieoznakowanym radiowozie zatrzymali do kontroli dwóch motocyklistów, którzy w minioną niedzielę nie stosowali się do przepisów ruchu drogowego. Wyprzedzili oni dwa pojazdy w miejscu niedozwolonym oraz w obszarze zabudowanym poruszali o 68 km/h za szybko.

W miniona niedzielę policjanci z zespołu ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Opatowie patrolując drogę krajową nr 79 zauważyli dwóch motocyklistów, którzy rozpoczęli manewr wyprzedzania dwóch pojazdów w miejscu niedozwolonym. Chwilę później okazało się, że w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuję ograniczenie prędkości do 50 km\h jechali o 68 km/h za szybko. Po chwili zostali oni zatrzymani do kontroli. Za kierownicami motocykli siedzieli 31- letnia kobieta oraz 34 –letni mężczyzna, którzy dodatkowo nie posiadali przy sobie wymaganych dokumentów.

Przypominamy! Nadmierna prędkość oraz brawura na drodze są najczęstszymi przyczynami wypadków drogowych. Świętokrzyscy policjanci apelują o bezwzględne przestrzeganie przepisów ruchy drogowego. Od początku roku opatowscy mundurowi zatrzymali ponad 200 praw jazdy za nadmierne przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym, natomiast na terenie całego województwa z tego samego powodu zostało zatrzymany blisko 2200 praw jazdy.

Foto i film: Świętokrzyska Policja

1 Kommentar på "Z regionu: Brawurowi motocykliści zatrzymani"

  1. I tak trzymać towarzysze broni!

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*