Z regionu: Policjanci odnaleźli desperata. Chciał odebrać sobie życie - Kurier Ostrowiecki

Z regionu: Policjanci odnaleźli desperata. Chciał odebrać sobie życie

Starachowiccy policjanci uratowali życie 24-letniemu mężczyźnie, który połknął kilkanaście różnych tabletek popijając je alkoholem, a następnie wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Po niespełna dwugodzinnych poszukiwaniach funkcjonariusze znaleźli desperata osłabionego i wychłodzonego. 24-latek został przekazany pod opiekę lekarską.

Do zdarzenia doszło nad ranem w niedzielę. Do dyżurnego starachowickiej komendy dodzwoniła się młoda kobieta, która poinformowała, że jej 24-letni chłopak po kłótni zażył kilkanaście tabletek leku, popił alkoholem, a następnie wyszedł w nieznanym kierunku. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów. Kilkanaście funkcjonariuszy sprawdzało okoliczny teren, aby odnaleźć desperata. Po niespełna dwóch godzinach poszukiwań, mundurowi znaleźli 24-latka w pomieszczeniu gospodarczym na terenie posesji. Był on już mocno osłabiony, wychłodzony i nie było z nim kontaktu werbalnego. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarską. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji policjantów jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Z regionu: Policjanci odnaleźli desperata. Chciał odebrać sobie życie"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*