Jest nowy dyrektor szpitala

Uchwałą Zarządu Powiatu Ostrowieckiego z dnia 8 grudnia 2016 roku Rafał Lipiec, wyłoniony w drodze postępowania konkursowego, został powołany na stanowisko Dyrektora Naczelnego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim od dnia 12 grudnia 2016 roku.

Współpraca i zaufanie z organem tworzącym i personelem.Ordynatorzy oddziałów muszą być współmenedżerami odpowiedzialnymi za wynik szpitala. Średni personel medyczny uważam za bardzo ważne ogniwo, bez którego nie widzę możliwości prawidłowego funkcjonowania szpitala – mówi Rafał Lipiec, dyrektor ostrowieckiego ZOZ.

dsc_7563-e1481204587552-kopiowanie dsc_7567-001-kopiowanie dsc_7569-001-kopiowanie dsc_7572-kopiowanie

Rafał Lipiec (41 lat) jest absolwentem studiów magisterskich na wydziale nauk o zdrowiu Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Kielcach na kierunku pielęgniarstwo oraz studiów podyplomowych na kierunku organizacja i zarządzanie w służbie zdrowia.

Jest konsultantem wojewódzkim w dziedzinie pielęgniarstwa ratunkowego.

Brał udział w pracach parlamentarnego zespołu ds. ratownictwa medycznego przy Sejmowej Komisji Zdrowia.

Pracował na szpitalnych oddziałach: anestezjologii i intensywnej terapii, kardiologii oraz pracowni tomografii komputerowej. Ostatnio pracował w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Starachowicach oraz w Świętokrzyskim Centrum Ratownictwa Medycznego i Sanitarnego w Kielcach.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Jest nowy dyrektor szpitala"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*