Z regionu: Tragedia w świąteczną noc. Jedna osoba nie żyje, kilka zostało rannych - Kurier Ostrowiecki


Z regionu: Tragedia w świąteczną noc. Jedna osoba nie żyje, kilka zostało rannych

W drugi dzień świąt (26 grudnia 2016 r.) w godzinach nocnych doszło do wypadku drogowego na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Jałowęsy gm. Opatów.

W wyniku tego zdarzenia doszło do potrącenia dwóch pieszych przez samochód osobowy w którym podróżowało cztery osoby w tym dwoje dzieci. Uderzenie okazało się bardzo tragiczne w skutkach ponieważ jeden z pieszych poniósł śmierć na miejscu, natomiast drugi z obrażeniami został zabrany do szpitala. Ranny został również kierowca, a także podróżujące pojazdem dzieci, którym na miejscu akcji została udzielona pomoc medyczna, a następnie po przybyciu kolejnych karetek zostali przewiezieni do szpitala. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy kierującemu samochodem osobowym do czasu przyjazdu drugiego ZRM. Następnie odłączono akumulator w pojeździe i zakręcono zawór butli LPG. 
Foto: PSP Opatów

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Z regionu: Tragedia w świąteczną noc. Jedna osoba nie żyje, kilka zostało rannych"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*