Ostrowiec Świętokrzyski: Poranna przejażdżka zakończona w rowie. Kierowca pod wpływem alkoholu. - Kurier Ostrowiecki


Ostrowiec Świętokrzyski: Poranna przejażdżka zakończona w rowie. Kierowca pod wpływem alkoholu.

Dzisiaj w godzinach porannych w jednej z miejscowości w gminie Bodzechów 20-letni mężczyzna, mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego, kierujący oplem w stanie nietrzeźwości podróż zakończył w przydrożnym rowie.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 5:00 rano. Dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał informację, że w jednej z miejscowości w gminie Bodzechów doszło do kolizji drogowej. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że chwilę wcześniej 20-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Opel Corsa, stracił panowanie nad pojazdem i swoją podróż zakończył w przydrożnym rowie melioracyjnym. Okazało się, że młody mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

20-latek za swoje nieprzemyślane zachowanie odpowie przed sądem za jazdę bez wymaganych uprawnień, kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej.

Foto: KPP Ostrowiec.

1 Kommentar på "Ostrowiec Świętokrzyski: Poranna przejażdżka zakończona w rowie. Kierowca pod wpływem alkoholu."

  1. Głupota nie zna granic,no i się popisał.Pijesz nie jedź,taka jest zasada.To dobrze że nikomu nic nie zrobił,bałwan to mało powiedziane.

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*