Karta milion warta! - Kurier Ostrowiecki


Karta milion warta!

PLAY, najmłodszy i najszybciej rozwijający się infrastrukturalny operator komórkowy przygotował bardzo interesującą promocję dla swoich użytkowników oraz użytkowników innych sieci.

Rejestrując numer na kartę w PLAY otrzymają Państwo bonus od 100 do 500 zł (kwota zależna od stażu karty w sieci, bonus ważny 30 dni) oraz 10 GB na 30 dni, a także konto ważne przez rok bez doładowań. 

Dodatkowo od dzisiaj można, każdy zarejestrowany numer na kartę w PLAY, zgłosić do loterii „Karta milion warta”, w której do wygrania aż 1 mln złotych jako nagroda główna oraz 250 kart po 1000 zł i 5 kart po 100 000 zł. Wystarczy zarejestrowany numer telefonu zgłosić do gry na stronie internetowej kartamilionwarta.pl lub bezpłatnym SMSem o treści GRAM pod numer 465.

Jeżeli jesteś abonentem innej sieci komórkowej i zdecydujesz się przenieść numer do PLAY, oprócz bonusu za rejestrację numeru i możliwości udziału w loterii, dostaniesz dodatkowo bonus 100 zł + 10 GB na 60 dni – za przeniesienie numeru z innej sieci. 

Udział w loterii mogą brać wszystkie zarejestrowane karty niezależnie od daty rejestracji z taryf głosowych Play na Kartę, internetowych Play Internet na Kartę a także z Red Bull MOBILE. Doładowania numerów na kartę w PLAY zwiększają szansę na wygraną w loterii:

  • 5 – 9 zł – 1 los
  • 10 – 29 zł – 3 losy
  • 30 – 49 zł – 10 losów
  • 50 zł i więcej – 20 losów

W kampanii reklamowej wspierającej akcję wystąpili Zygmunt i Filip Chajzer.

1 Kommentar på "Karta milion warta!"

  1. Karta gowno warta. A co dla klientów play na abonament ? Widzę ze jest robione wszystko by sciagac klijentow ale zeby trzymac i zatrzymac starych nie jest robione nic w tym kierunku

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*