Rejestracja numeru na kartę bez wychodzenia z domu - Kurier Ostrowiecki


Rejestracja numeru na kartę bez wychodzenia z domu

Poczta Polska zapewnia możliwość rejestracji numeru na kartę u każdego listonosza wyposażonego w tablet. Klienci korzystający z oferty na kartę w Play, Orange i T-Mobile mogą korzystać z nowej usługi Poczty Polskiej na terenie całego kraju. Niezarejestrowane numery na kartę zostaną wyłączone po 1 lutego br. przez wszystkich operatorów.

Z początkiem stycznia br. Poczta Polska uruchomiła kolejną usługę związaną z rejestracją kart SIM używanych w systemie pre-paid. Obecnie oprócz skorzystania z usługi świadczonej w ponad 4600 placówek Poczty klienci Play, Orange i T-Mobile mają możliwość rejestracji numeru na kartę u każdego listonosza wyposażonego w tablet. Podczas rejestrowania karty SIM należy wylegitymować się dokumentem potwierdzającym tożsamość i podać podstawowe dane. Usługa świadczona jest na terenie całego kraju.

Obowiązek rejestracji wszystkich używanych w systemie pre-paid kart SIM reguluje wprowadzona 1 lipca 2016 r. ustawa antyterrorystyczna. Akt prawny nakłada obowiązek rejestrowania nowych kart, zaś właścicieli kart będących w użytkowaniu zobowiązuje do dopełnienie formalności do 1 lutego 2017 r. Po tym terminie dla niezarejestrowanych kart  wszyscy operatorzy zaprzestaną świadczenia usług.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Rejestracja numeru na kartę bez wychodzenia z domu"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*