Uwolnij swoje talenty! - Kurier Ostrowiecki


Uwolnij swoje talenty!

30 stycznia w Pracowni Zespołu Pomocy Koleżeńskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się warsztaty z Piotrem Koziolem, prezesem opolskiej Fundacji „Kwitnące Talenty”.

Na spotkaniu mowa była głównie o talentach – drodze do ich uwalniania i ciekawych przykładach z życia. Dla uczestników przygotowane zostały również gry zespołowe, które miały pokazać m.in. jak łatwo okazywać uczucia i że nie należy się poddawać, kiedy za pierwszym razem nam się coś nie uda. Mowa była o Lusi, która z powodu swojej grzeczności stała się w końcu cieniem, nie widocznym dla innych. Warsztaty potrwały ponad 2 godziny, a uczestnicy i tak czuli niedosyt.

Jak mówi Piotr Koziol, droga do uwalniania swoich talentów składa się z 5 elementów: „D-dotyk, R-rozwój, O-oparcie, G-gwiazda, A-akceptacja. Musimy mieć oparcie w najbliższych, w rodzinie, musimy akceptować samych siebie, ale przede wszystkim – nie gwiazdorzyć.”

„To pierwsze z cyklu trzech warsztatów dla młodych ludzi. Warsztatów z uwalniania swoich talentów. A na nich można sięgnąć po naprawdę ogromną dawkę inspiracji. Wszyscy wyszli bogatsi o nowe doświadczenie i czekają na kolejne spotkanie” – mówi Patryk Stępień, organizator spotkań.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Uwolnij swoje talenty!"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*