Chcą więcej liderów! - Kurier Ostrowiecki


Chcą więcej liderów!

Studenci Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Św. pod czujnym okiem Patryka Stępnia przygotowują projekt, w ramach którego chcą nabyć dobre praktyki i umiejętności liderskie, dzięki wymianie poglądów z osobami z różnych państw.

W ramach wymiany międzynarodowej, uczestnicy projektu chcą zdobyć nowe doświadczenie w kwestiach liderskich: zarządzaniu, nagocjacji czy komunikacji i autopromocji. Grupa projektowa zaplanowała szereg różnych działań, dzięki którym chcą osiągnąć cel – więcej młodych liderów.

“Problem, który projekt ma rozwiązać, to brak młodych liderów w społeczeństwie. Dostrzegamy ten problem, dlatego działamy w kierunku nabycia nowych umiejętności i doświadczenia w zarządzaniu. Wymiana międzynarodowa pozwoli nam na interakcję między uczestnikami z różnych stron świata – przekazanie dobrych praktyk oraz umiejętności z innych kultur.” – mówi Patryk Stępień, koordynator projektu.

Nie jest to pierwszy projekt międzynarodowy, koordynowany przez młodego ostrowczanina – Patryka Stępnia. Na koncie ma mnóstwo wizyt wolontariuszy międzynarodowych, które odbywają się w naszym mieście nieprzerwanie od 2015 roku, a już w maju odbędzie się jego kolejny projekt – zachęcający do wolontariatu, na który zostało przyznane dofinansowanie w wysokości ponad 47 tysięcy złotych.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Chcą więcej liderów!"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*