Więcej szczęścia niż rozumu - Kurier Ostrowiecki


Więcej szczęścia niż rozumu

Zniszczone przez młodocianego kierowcę ze Skarżyska płotki rozdzielające jezdnie na Alei Jana Pawła II w Ostrowcu Św. zostały wymienione przez służby drogowe ostrowieckiego starostwa.

Najprawdopodobniej nadmierna prędkość, brawura ze strony posiadającego zaledwie kilka miesięcy prawo jady młodego kierowcy była przyczyną kolizji, do której doszło przed tygodniem na Alei Jana Pawła II w Ostrowcu Św. Na szczęście podróżującym z nim osobom – kobiecie oraz dziecku nic poważniejszego się nie stało. Kasacji najprawdopodobniej poddany będzie pojazd kierującego oraz zniszczone płotki rozdzielające dwie jezdnie, na których się on zatrzymał. Ze względów bezpieczeństwa oraz estetycznych w minioną środę płotki zostały wymienione przez ekipy służb drogowych ostrowieckiego starostwa. Koszty – zakupu dwóch barierek (640 zł) zostaną zrefundowane z polisy ubezpieczeniowej sprawcy.

Noga z gazu
Nie o pieniądze tu jednak chodzi, a o rozwagę osób prowadzących pojazdy samochodowe. Aleja Jana Pawła w Ostrowcu Św. jest ulicą, na której dość często dochodzi do drogowych kolizji, wypadków i to także z udziałem pieszych. Z tego względu dozwolona prędkość pojazdów została obniżona do 40 km/h. Apelujemy i przestrzegamy wszystkich kierowców, że brawura, nadmierna prędkość, zbytnia pewność siebie czy chwila nieuwagi, może skończyć się tragicznie.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Więcej szczęścia niż rozumu"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*