Mama na Maxa - Kurier Ostrowiecki


Mama na Maxa

Stowarzyszenie BuggyGym, na co dzień organizujące treningi BuggyGym – fitness dla matek z małymi dziećmi w wózku, rozpoczyna 23 kwietnia ogólnopolską wiosenną kampanię „MAMA NA MAXA”.

Huczny start to wydarzenie plenerowe II Międzynarodowe Wyścigi Wózków BuggyGym, które odbędzie się w 50 polskich i czeskich miastach. Jak zwykle będzie moc atrakcji dla każdego: Wyścigi Wózków BuggyGym w chodzie na 100 kroków (w kategoriach: mamy, tatusiowie, dziadkowie), trening BuggyGym, zabawy w Strefie Dziecka, prelekcje i pikniki. To będzie wspaniała, sportowa przygoda dla całych rodzin. W sam raz na rozpoczęcie wiosenno-letniego sezonu. Organizatorem Wyścigów Wózków w Ostrowcu Świętokrzyskim jest Anna Frejlich, instruktor BuggyGym, mgr fizjoterapii.

Kampania „MAMA NA MAXA” stawia w centrum „wspaniałą mamę”. Bo szczęśliwa mama, to szczęśliwy dom! Kampania potrwa 4 tygodnie, podczas których organizatorzy będą inspirować mamy do rozwoju w czterech ważnych dziedzinach życia, bo każda „MAMA NA MAXA” dba o Swojego Smyka i pozostałe 4 „S”:

Super Sylwetkę (1. tydzień)

Silne relacje (2. tydzień)

Spa i Pielęgnacje (3. tydzień)

Sjestę i Rozrywkę (4. tydzień)

Mamy nadzieję, że ten miesiąc zainspiruje mamy do wyrobienia dobrych nawyków, by były szczęśliwe i spełnione.

Więcej informacji wkrótce.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Mama na Maxa"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*