Narkotyki i dachowanie. Zatrzymany 18-latek - Kurier Ostrowiecki


Narkotyki i dachowanie. Zatrzymany 18-latek

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 18 – letniego mieszkańca powiatu podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Mundurowi przypuszczają również, że mężczyzna będąc pod wpływem środków odurzających kierował samochodem i doprowadził do zdarzenia drogowego. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj rano ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o tym, że na terenie jednej z miejscowości powiatu leży przewrócony na dach samochód marki Honda. Na miejscu nie było uczestników zdarzenia a pojazd miał zdjęte tablice rejestracyjne. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący tym pojazdem, najprawdopodobniej jadąc od Bałtowa w kierunku Ostrowca Świętokrzyskiego, z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze. Samochód uderzył w wykopany z ziemi pień drzewa i dachował. Mundurowi wnikliwie sprawdzili miejsce zdarzenie i obok samochodu ujawnili saszetkę z dokumentami oraz zawiniątko z foli aluminiowej, z zawartością białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Policjanci ostrowieckiej komendy zaczęli podejrzewać, że to zguba kierującego Hondą. Funkcjonariusze pojechali do 18 – latka, na nazwisko którego wydane były odnalezione dokumenty. W trakcie przeszukania jego mieszkania policyjny pies wyspecjalizowany w wyszukiwaniu narkotyków wskazał miejsce, gdzie znajdowała się kolejna foliowa torebka z zawartością amfetaminy. Łącznie zabezpieczono ponad 1,5 grama tego narkotyku oraz elektroniczną wagę i kruszarkę do suszu. W mieszkaniu był także 18-letni właściciel dokumentów. Młody mężczyzna został zatrzymany. Dodatkowo policjanci ujawnili, że był on pod wpływem narkotyków.

Wczoraj śledczy przedstawili mu zarzuty posiadania narkotyków. Teraz będą ustalać czy mężczyzna, który nie posiada prawa jazdy, doprowadził do zdarzenia drogowego i czy wtedy też był pod działaniem  środków odurzających.

Foto: Świętokrzyska Policja

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Narkotyki i dachowanie. Zatrzymany 18-latek"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*