Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 30-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków - Kurier Ostrowiecki


Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 30-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 30 – latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków oraz wytwarzanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 430 gramów suszu roślinnego oraz akcesoria służące do uprawy konopi indyjskich. Ustawodawca za ten czyn przewidział karę pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z ostrowieckiej komendy ustalili, że 30 – letni mieszkaniec miasta może trudnić się narkotykowym procederem. W czwartek wieczorem złożyli wizytę w jego mieszkaniu. W trakcie czynności mundurowi zabezpieczyli ponad 430 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. 30- latek przechowywał narkotyki w pięciu szklanych pojemnikach. Funkcjonariusze ujawnili także drewnianą szafkę z wyposażeniem do uprawy konopi indyjskich. Dodatkowo zabezpieczono trzy kruszarki do suszu i  elektroniczną wagę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a zabezpieczone substancje zostały przekazane do laboratoryjnych badań.

W piątek 30- latek usłyszał zarzuty posiadania oraz wytwarzania środków odurzających w znacznych ilościach. Może mu teraz grozić kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 30-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*