Zamiast pomóc starszej kobiecie, okradł ją wykorzystując sytuacje. Policja zatrzymała złodzieja. - Kurier Ostrowiecki


Zamiast pomóc starszej kobiecie, okradł ją wykorzystując sytuacje. Policja zatrzymała złodzieja.

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 43 – latka podejrzewanego o kradzież pieniędzy w kwocie 1000 złotych na szkodę 73 – letniej kobiety. Sprawca skradł pieniądze spod dywanu, o którego wyniesienie z mieszkania poprosiła go pokrzywdzona. Za to przestępstwo grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia.

– We wtorek po południu ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni przez 73 – letnią mieszkankę Ostrowca Świętokrzyskiego o kradzieży na jej szkodę pieniędzy w kwocie 1000 złotych. Jak wynikało z zawiadomienia złożonego przez kobietę, tego samego dnia poprosiła ona znanego jej z widzenia mężczyznę o pomoc przy wniesieniu do mieszkania chodnika, którym miała zastąpić stary dywan.  Mężczyzna pomógł kobiecie i szybko opuścił jej mieszkanie. Po niedługim czasie 73- latka zorientowała się, że spod dywanu, który pomógł jej zwinąć ten mężczyzna, zniknęły pieniądze w kwocie 1000 złotych. Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich szybko ustalili i zatrzymali 43 – letniego sprawcę kradzieży. Mężczyzna usłyszał dzisiaj zarzuty. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności – informuje kom. Ewa Libuda, oficer prasowy KPP Ostrowiec.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Zamiast pomóc starszej kobiecie, okradł ją wykorzystując sytuacje. Policja zatrzymała złodzieja."

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*