Spowodowała kolizje drogową. Sprawczyni kolizji miała ponad 3 promile alkoholu - Kurier Ostrowiecki


Spowodowała kolizje drogową. Sprawczyni kolizji miała ponad 3 promile alkoholu

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miała 35-latka, która kierując Volkswagenem spowodowała kolizję drogową. Kobieta na ulicy Żeromskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim uderzyła swoim autem w tył jadącego przed nią samochodu osobowego marki Audi. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo zostanie ukarana za spowodowanie kolizji drogowej.

– W miniony piątek, około godziny 16:30 policjanci z ostrowieckiej drogówki zostali wezwani na interwencję na ulicę Żeromskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie  chwilę wcześniej doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu ustalili, iż 35-letnia kobieta, kierując samochodem osobowym Volkswagenem nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła w tył jadącego przed nią samochodu osobowego marki Audi, którym kierował 24–letni mieszkaniec powiatu lipskiego. W trakcie interwencji policjanci od razu wyczuli od 35-latki woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że  była nietrzeźwa, miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy – informuje komisarz Ewa Libuda z ostrowieckiej policji. 

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Spowodowała kolizje drogową. Sprawczyni kolizji miała ponad 3 promile alkoholu"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*