Chciał skoczyć z wieżowca. Stał na 10 piętrze. Policjanci uratowali mu życie - Kurier Ostrowiecki


Chciał skoczyć z wieżowca. Stał na 10 piętrze. Policjanci uratowali mu życie

Natychmiastowe działania podjęte przez ostrowieckich policjantów uratowały życie 29 –letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna wszedł na dach dziesięciopiętrowego bloku i zamierzał odebrać sobie życie. Dzięki szybkiej interwencji i profesjonalizmowi ostrowieckich funkcjonariuszy, 29 –latek został bezpiecznie sprowadzony z dachu i przekazany pod opiekę lekarzy.

W miniony wtorek po godzinie 4 – tej nad ranem dyżurny ostrowieckiej komendy  otrzymał zgłoszenie, że na dachu dziesięciopiętrowego bloku przebywa młody mężczyzna. Natychmiast na miejsce został skierowany policyjny patrol i inne służby ratunkowe. Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego, którzy jako pierwsi zjawili się na miejscu, z pomocą funkcjonariuszy Straży Pożarnej dostali się na dach.  Z rozmowy z desperatem wynikało, iż ma on zamiar odebrać sobie życie.  Dzięki profesjonalnemu podejściu policjantów mężczyzna odszedł od krawędzi, a mundurowi obezwładnili go  i zabrali w bezpieczne miejsce – mówi  Sylwester Kaniewski, oficer prasowy ostrowieckiej policji. 

29 – letni  ostrowczanin był nietrzeźwy. Szybko został przekazany pod opiekę lekarzy, a potem przewieziony do szpitala.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Chciał skoczyć z wieżowca. Stał na 10 piętrze. Policjanci uratowali mu życie"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*