Ośrodek szkolenia Primo i Optima

Reklama Pizze Świata

W Ostrowcu nowe oznaczenia taksówek. Sprawdź jak będą wyglądać samochody

Jak zdecydowali ostrowieccy radni, taksówki jeżdżące po Ostrowcu będą posiadały nowe oznakowania. Obok emblematu z logo miasta, na samochodach muszą znaleźć się dokładne cenniki oraz identyfikator kierowcy.

Na terenie Ostrowca coraz więcej obiektów oznaczanych jest emblematami w pomarańczowo – czarnych barwach. Oznaczenia nawiązują bezpośrednio do herbu miasta. Teraz także taksówki będą miały jednolite, miejskie oznaczenia.

Pojazdy oprócz miejskich emblematów posiadać będą musiały dodatkowe dwie plakietki. Na jednej z nich znajdować się musi identyfikator kierowcy ze wszystkimi niezbędnymi danymi i zdjęciem kierowcy. Druga to wyraźny i dokładny cennik taksówki.

Co najważniejsze, taksówkarze będą mogli wybrać czy emblematy będą w formie przylepnych folii, czy jako plakaty magnetyczne. Jest to duże ułatwienie, ponieważ do tej pory wymagane były magnesy, które niestety nie spełniały swojej funkcji w przypadku samochodów, które posiadają dużo elementów plastikowych.

Karolina P

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "W Ostrowcu nowe oznaczenia taksówek. Sprawdź jak będą wyglądać samochody"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*