Ośrodek szkolenia Primo i Optima

Motorowerem z ponad 2 promilami – mężczyzna trafi przed sąd

Policjanci z Ostrowca Świętokrzyskiego zatrzymali 55-letniego mężczyznę, który kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości. Sprawca trafił w ręce mundurowych, dzięki właściwej postawie jednego z mieszkańców naszego powiatu, który widząc poruszającego się całą szerokością drogi jadącego jednośladem mężczyznę zaalarmował policjantów.

Nie po raz pierwszy mieszkańcy powiatu ostrowieckiego reagują na nietrzeźwych kierujących, którzy stanowią zagrożenie dla innych użytkowników dróg. Tym razem o takich przypuszczeniach policjanci zostali powiadomieni wczoraj, przed godziną 21:00. Na dziwne zachowanie jadącego jednośladem mężczyzny zwrócił uwagę inny uczestnik ruchu. Świadek widział jak idący „zygzakiem” mężczyzna wsiada na motorower i odjeżdża. Z relacji wynikało, że poruszał się on całą szerokością drogi. Zawiadomieni stróże prawa natychmiast podjęli interwencję i skierowali się na teren gminy Waśniów, gdzie miał podróżować na „podwójnym gazie” motorowerzysta. W momencie, gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce, zgłaszający wskazał 55-latka, który stał przy swoim romecie obok jednego ze sklepów w miejscowości Waśniów. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Tłumaczył się, że to nie on kierował motorowerem. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Teraz mężczyzna za swoje niewłaściwe zachowanie odpowie przed sądem.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Motorowerem z ponad 2 promilami – mężczyzna trafi przed sąd"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*