Ośrodek szkolenia Primo i Optima

Reklama Pizze Świata

Tradycyjnie w „Bartoszu. Bal w murach szkoły [Fotorelacja]

W sobotę punktualnie o 20 rozbrzmiały pierwsze takty poloneza w hali sportowej opatowskiego LO im. Bartosza Głowackiego. Uczniowie klas trzecich tej najstarszej szkoły w Opatowie popularnym „chodzonym” rozpoczęli swój pierwszy dorosły bal, jakim niewątpliwie jest studniówka.

W opatowskim „Bartoszu” tradycją jest, że studniówki odbywają się budynku szkoły. Tak było i w tym roku. Ponad 100 par zatańczyło poloneza w przepięknej choreografii. Widać było, że taniec przygotowany pod kierunkiem dyrektor szkoły Małgorzaty Szczepańskiej poprzedziło mnóstwo prób. Podobnie było z pokazowym walcem.

Tradycyjnie sakramentalne -Studniówkę 2020 roku w „Bartoszu” uważam za otartą– wypowiedziała Małgorzata Szczepańska, dyrektor LO w Opatowie, która w ciepłych słowach życzyła uczestnikom wspaniałej zabawy. Do życzeń przyłączyli się także starostowie Tomasz Staniek i Małgorzata Jalowska. Trzecioklasiści podziękowali za trud włożony w ich edukację swoim nauczycielom upominkami i słodkościami.

Jeżeli chodzi o studniówkowe stylizacje to w tym roku mieliśmy do czynienia z powrotem długich, zwiewnych sukni. Panowie na tę noc ubrali garnitury w ciemnych kolorach, białe koszule i muchy.

Zabawa jak karze tradycja trwała do białego rana.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Tradycyjnie w „Bartoszu. Bal w murach szkoły [Fotorelacja]"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*