Ośrodek szkolenia Primo i Optima

Reklama Pizze Świata

Czujny operator monitoringu

Dzięki czujności operatora miejskiego monitoringu, ostrowieccy policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Waśniów, który podróżował osobowym fordem mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna posiadał orzeczony zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz mężczyzna ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Dzisiaj przed godziną 02.00 dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie od pracownika obsługującego miejski monitoring. Z jego relacji wynikało, że na terenie miasta porusza się pojazd marki Ford, którego kierujący kilka minut wcześniej spożywał alkohol. Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci z ostrowieckiej tzw. patrolówki natychmiast rozpoczęli poszukiwania nieodpowiedzialnego kierowcy. Po chwili na jednym z osiedli mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej opisywany pojazd. Za kierownicą siedział 25-letni mieszkaniec gminy Waśniów. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna w swoim organizmie miał blisko 2,5 promila alkoholu. Dodatkowo po chwili na jaw wyszło, że nie stosował się on do orzeczonego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.

Teraz 25-latkowi za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Ponadto odpowie za niestosowanie się do sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Czujny operator monitoringu"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*