Ukrócony narkobiznes w Ostrowcu. Zabezpieczono potężne ilości narkotyków [Galeria] - Kurier Ostrowiecki

Ukrócony narkobiznes w Ostrowcu. Zabezpieczono potężne ilości narkotyków [Galeria]

Świętokrzyscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wsparci przez ostrowieckich funkcjonariuszy, zatrzymali w minioną środę 32-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas przeszukania mężczyzny, jego mieszkania i samochodu, mundurowi zabezpieczyli ponad kilogram zielonego suszu wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana, 200 gramów amfetaminy i 1 gram kokainy.

Mundurowi z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach od pewnego czasu podejrzewali, że 32-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego, może mieć związek z narkotykowym procederem. W minioną środę wsparci funkcjonariuszami z ostrowieckiej komendy złożyli służbową wizytę ostrowczaninowi. Już pierwsze czynności potwierdziły, że przypuszczenia policjantów wydziału narkotykowego były niezwykle trafne. Podczas przeszukania mężczyzny znalezione zostały pierwsze zabronione substancje. Dalsze czynności w mieszkaniu i aucie 32-latka pogrążyły go zupełnie. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram zielonego suszu, który po wstępnym badaniu zidentyfikowany został jako marihuana, 200 gramów amfetaminy i 1 gram kokainy. Zabronione substancje trafiły do dalszych badań, a 32-latek przed sąd, który zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Za posiadanie tak dużej ilości narkotyków mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Foto: Świętokrzyska Policja

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Ukrócony narkobiznes w Ostrowcu. Zabezpieczono potężne ilości narkotyków [Galeria]"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*