Ośrodek szkolenia Primo i Optima

Poważnie złamali prawo poruszając się po ostrowieckich drogach

W środę policjanci z ostrowieckiej drogówki ujawnili dwóch kierujących, którzy pomimo obowiązującego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, poruszali się nimi po drodze publicznej. Teraz 40 i 34-latkowi z terenu naszego powiatu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę po godzinie 08.00 w miejscowości Waśniów policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej motocykl marki Barton. W trakcie interwencji wyszło na jaw, że 34-letni kierujący jednośladem posiada aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Tego samego dnia, kilka minut przed południem mundurowi na ul. Rzeczki w Ostrowcu Świętokrzyski zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Ford. Powodem kontroli była nadmierna prędkość z jaką poruszał się kierujący. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 40-letni ostrowczanin również posiada zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów, obowiązujący do 2021 roku.

Przypominamy, że naruszenie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów jest przestępstwem, za które kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Poważnie złamali prawo poruszając się po ostrowieckich drogach"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*