Ośrodek szkolenia Primo i OptimaGroźne zderzenie aut i wyciek gazu w Ostrowcu Świętokrzyskim

13 października 2020 roku w godzinach rannych doszło do zderzenia dwóch aut osobowych przy ul. Iłżeckiej w Ostrowcu Św. W wyniku zderzenia ranna została kobieta kierująca jednym z aut. Jeden z samochodów na skutek kolizji uderzył w ścianę budynku w miejscu gdzie znajdował się główny zawór gazu ziemnego, uszkadzając go i doprowadzając do niewielkiego wycieku tego gazu. Wszyscy podróżujący autami o własnych siłach opuścili pojazdy przed przybyciem straży pożarnej. 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podjęciu prób zlikwidowania niewielkiego rozszczelnienia przy zaworze gazu ziemnego. Poszkodowanej kobiecie pomocy medycznej udzielał przybyły na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego. Na miejsce zdarzenia przybyło pogotowie gazowe, które stwierdziło brak zagrożenia związanego z uszkodzeniem zaworu gazu ziemnego. Na tym działania zakończono. Uszkodzone samochody zabrane zostały przez pomoc drogową. Na miejscu zdarzenia pozostało pogotowie gazowe celem naprawy głównego zaworu gazu – relacjonuje Sebastian Klaus, oficer prasowy ostrowieckich strażaków.

Foto: PSP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Groźne zderzenie aut i wyciek gazu w Ostrowcu Świętokrzyskim"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*