Ośrodek szkolenia Primo i Optima

Trwa protest kobiet. Komunikacyjny paraliż miasta [Fotogaleria]

Dzisiaj (28.10.2020 r.) od godziny 14:00 trwa protest kobiet przeciwko zaostrzeniu przepisów aborcyjnych. Protestujące kobiety rozpoczęły strajk przy Rondzie Republiki Ostrowieckiej skąd przeszły dalej i zablokowały Rondo Powstania Styczniowego. Publikujemy kilka zdjęć z protestu. Protestujące kobiety krzyczały m.in. „Wolna Polska” oraz „Moje ciało, moja sprawa”.

Policja kieruje ruchem. Od 14 nie był możliwy przejazd od Bodzechowa w kierunku Sandomierskiej. Policja kierowała ruch do Jana Samsonowicza. Nie był także możliwy przejazd od Opatowskiej przez Sandomierską w kierunku miasta. Policja również kierowała do Jana Samsonowicza. Objazdy obowiązywały również komunikację miejską. Następnie po zablokowaniu Ronda Powstania Styczniowego i przejściu protestujących kobiet w kierunku Radwana policja zablokowała przejazd od Ronda Powstania Styczniowego w kierunku Alei 3 Maja.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Trwa protest kobiet. Komunikacyjny paraliż miasta [Fotogaleria]"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*