Ośrodek szkolenia Primo i Optima

Ciekawe spotkania online w CKU

Od kilku lat Centrum Kształcenia Ustawicznego organizuje spotkania z ludźmi, którzy mają ciekawe pasje, osiągnięcia na niwie zawodowej, społecznej, sportowej, inspirując słuchaczy do nieustannego rozwoju, wiary w swoje możliwości i próbowania nowych rzeczy.

W ramach Dnia Przedsiębiorczości – poza typowymi prelekcjami – w piątkowe popołudnie zainteresowani wzięli udział w spotkaniu online z Michałem Pańtkiem, którego pasje, przekute też w pewnym stopniu na biznes, nie należą do typowych. Pan Michał opowiadał słuchaczom o skokach ze spadochronem, ale przede wszystkim o miłości do nurkowania, o tym jak ten sport pozwala poznać samego siebie. Ponieważ temat wzbudził duże zainteresowanie, pytań było bardzo wiele.

Spotkania z tak odważnymi i ciekawymi ludźmi są dla mnie i mam nadzieję, że również dla słuchaczy i nauczycieli CKU, niezwykle wartościowe. Chciałabym, żeby konsekwencją tego spotkania była nasza większa otwartość na  nowe rzeczy, przełamywanie lęków i podążanie za marzeniami. Bardzo dziękuję za przygotowanie tego pełnego wrażeń Dnia Przedsiębiorczości Annie Dymanowskiej, Romanowi Goraździe i Donacie Kulczyckiej – mówi dr Aneta Pierścińska-Maruszewska, dyrektor CKU.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Ciekawe spotkania online w CKU"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*